بزرگترین مرکز پشتیبانی فنی راه دور رایانه ، موبایل،اینترنت،شبکه،سرور و مشاوره IT

درباره پشتیبان کارت


تا حالا شده کامپیوترتون خراب شده باشه و مجبور باشین واسه تعمیرش از این سر شهر به اون سر شهر برین اونم با این همه ترافیک! ما واسه حل همه این دردسرها پشتیبان پشتیبان کارت معرفی میکنیم.پشتیبان کارت سامانه پشتیبانی و تعمیر از راه دور کامپیوتر ،موبایل،اینترنت و سوالات حوزه آی تی هستش!کافیه وارد سایت poshtibancard.comبشید و یکی از کارتهای پشتیبانی رو خرید کنید.ازاین به بعد هرجای کشور که باشین و به مشکل بر بخورین کافیه با شماره تلفن 02191007848تماس بگیرین و با واردکردن کد پشتیبان کارت خودتون به یکی از کارشناسان پشتیبانی ما وصل وتاحل کامل مشکل تون ازاونها راهنمایی بخواین!

درباره پشتیبان کارت

شرکت Helpdesk کسب و کاری است که خدمات پشتیبانی فنی را به سایر شرکت ها یا افراد ارائه می دهد. این خدمات ممکن است شامل عیب یابی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر، پاسخگویی به سوالات مشتریان، ارائه راهنمایی در مورد استفاده از نرم افزارهای کاربردی و حل مشکلات فنی باشد. شرکت‌های Helpdesk ممکن است خدمات خود را از طریق تلفن، ایمیل، چت یا سایر کانال‌های ارتباطی ارائه دهند و ممکن است از متخصصان آموزش دیده استفاده کنند که دارای تخصص فنی در زمینه‌های خاص مانند شبکه، امنیت سایبری یا توسعه نرم‌افزار هستند.

مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران،  اولین مرکز پشتیبانی راه دور رایانه ، موبایل ، شبکه و اینترنت در ایران است  است که از سال 1386 به صورت تلفنی و با بهره گیری از کارشناسان مجرب توانسته، به سوالات هزاران  کاربر  رایانه و تلفن همراه پاسخ دهد و خدمات پشتیبانی آنلاین رایانه ای را به صورت شبانه روزی ارائه نماید.  این شرکت با راه اندازی سامانه پشتیبان کارت توانسته خدماتی کاملاً تخصصی در حوضه های مختلف فناوری اطلاعات ارائه دهد . کلیه فرایندها و سرویسهای ارائه شده مبتنی بر استاندارد بین المللی ITIL بوده و این امر باعث ایجاد وجه تمایز ما با سایر همکاران در این بخش شده است .

 

پشتیبان کارت

در مسیر اقتصاد دیجیتال همیار شما خواهیم بود و خدمات فناوری اطلاعات، مشاوره فناوری اطلاعات و تجهیزات فناوری اطلاعات مورد نیاز سازمان و کسب و کار شما را تامین می­ نماییم. ما در مجموعه ایران هلپ دسک در کنار شما هستیم.

تیمهای فنی پشتیبان کارت از فارغ التحصیلان رشته های مختلف کامپیوتر ، IT ، الکترونیک و مخابرات تشکیل شده که از سراسر ایران به ما پیوسته اند . ارتباط بسیار خوبی که مجموعه پشتیبان کارت با دانشگاهها و مراکز علمی دارد باعث شده همواره تبادل نیروی انسانی بین صنعت و دانشگاه انجام گردد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مدل کسب و کار پشتیبان کارت بر اساس ایده اقتصاد پلتفرمی بوده و با ایجاد یک بستر اشتغال زائی بزرگ توانسته فرصت کسب درآمد را برای تعداد زیادی از متخصصی IT در سراسر کشور فراهم کند . بطوری که افراد متخصص پس از دریافت تائیدیه های لازم با سامانه پشتیبان کارت شروع به همکاری کرده و در همان شهری که حضور دارند میتوانند خدمات پشتیبانی خود را ارائه داده و در آمد زائی داشته باشند . این موضوع باعث شده بر پایه سیاستهای اقتصاد مقاومتی و حمایت از شرکتهای دانش بنیان نقش پررنگی در اشتغال زائی جوانان کشور داشته باشیم .